شرکت ساختمانی سازنده یار

با بیش از 10 سال سابقه در زمینه تولید وتوزیع مصالح ساختمانی در تهران و حومه تهران آماده خدمت رسانی به شما سازندگان گرامی می باشد.

کارگاه های تولید بلوک سبک در شرق و غرب تهران با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک و به روز باعث کاهش هزینه ارسال برای سازندگان در تمامی نقاط تهران شده همچنین بلوک های تولید شده شرکت سازنده یار با استاندارد و تاییدیه نظام مهندسی تولید شده که در انتهای کار تاییدیه نظام مهندسی تقدیم سازندگان عزیز خواهد شد.

شرکت سازنده یار در زمینه توزیع سیمان به شما کمک خواهد کرد که با قیمت مناسب و نزدیک به قیمت بورس کالا اقدام به تهیه سیمان کنید

فقط با یک تماس میتوانید از کارخانه هایی مثل سیمان تهران وسیمان آبیک و سیمان ساوه و سیمان شمال و سیمان فیروزکوه و…

خرید خود را ثبت کنید و در سریع ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

همکاری در زمینه تامین سیمان فله برای کارخانه جات بتنی و تیرچه و بلوک زنی و … از دیگر خدمات شرکت سازنده یار به شمار میرود.


ارسال مستقیم انواع گچ زیرکار-گچ سفیدکار-ابزارزنی-گیپتون و… از کارخانه های معتبر مانند گچ متین و سپید گچ ساوه به صورت کامیونی و خاوری از دیگر خدمات شرکت سازنده یار به سازندگان محترم میباشد.

از دیگر محصولات شرکت سازنده یار میتوان به یونولیت سقفی و کرومیت – انواع آجر فشاری و ده سوراخ-انواع افزودنی های بتن- شن و ماسه – انواع ابزار و یراق و چسب های ساختمانی -آجر نما-موزاییک و هرنوع محصولی که شما در ساخت و ساز به آن احتیاج دارید اشاره کرد.

(( از پی تا بام با سازنده یار))